Partneři

 

Potapka.cz - pujcovna lodi a raftu - rent a boat or raft, Cesky Krumlov

 

 

 

 

 

 

 

 

Ke každé charterové objednávce lodi v zahraničí obdržíte od nás zdarma nově vydanou knihu Dovolená na jachtě, která obsahuje praktické rady pro všechny, kteří si chtějí splnit sny. Kompletní průvodce dovolené na lodi.

 

 

 

Kontakt

Vladimír Krpejš

Tel.: +420 606 368 235

YachtCharter@seznam.cz

krpejs@heidisailing.cz

Mapapodrobný kontakt

Lodě na kanálech Tisk

Prázdniny na lodi bez „řidičáku“

pronajměte si loď s celým vybavením, poznejte Evropu z lodě.


Bez nutnosti „řidičáku“ na loď si můžete vybrat dovolenou podle svých požadavků a představ. Moderní a plně vybavené motorové hausbóty jsou lehce ovladatelné, zařízené pro krátkodobý i dlouhodobý pobyt na lodi. Můžete si vzít s sebou kola nebo si je vypůjčit v místě. Na výběr jsou lodě od luxusních až po ekonomické lodě. Pomalá plavba vám umožní vnímat okolní přírodu a můžete se zastavit na prohlídky okolí, projet se na kole nebo ochutnat místní speciality a víno.

 

můžete rybařit...

Milovníci rybářského sportu si najdou přímo z lodi ty nejkrásnější lokality, kde budou moci v klidu a se vším komfortem rybařit.

 

vybavení lodí

Všechny lodě jsou vybavené kuchyňkou, WC, sprchou, salónem a ložnicí. Některé lodě jsou vybavené klimatizací a topením. Lodě mají jednoduché ovládání a nepotřebujete speciální kurzy nebo zkoušky na to, abyste uměli s lodí manévrovat.

 

Seznámení s lodí na Lipně

Pro ty, kteří se chtějí dopředu seznámit s ovládáním motorové lodě, pořádáme pravidelně cvičné plavby na Lipně.